KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13095079
nr 1309 5079
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Etsning, Rovor. Signerad, numrerad HC I/VIII, daterad 1980. Motivet: 41x50 cm. Bladets mått: 49,5x62,5 cm, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 februari 2020
kl 18:34:48
24/2 12:50:10
700 kr
24/2 14:39:29
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz